צוות הארגוןאלי ביר - נשיא איחוד הצלה

אלי החל את דרכו בתחום הצלת חיים כבר בנערותו, בשנת 1978 היה אלי עד לפיגוע בקו 12 בירושלים, אלי ראה בתור ילד איך אנשים שעפו מאוטובוס בוער צועקים לעזרה ומחכים זמן רב לעזרה. בגיל 15 אלי החל להתנדב באמבולנס בירושלים וראה בתור נער איך אנשים שזקוקים להצלה מיידית מחכים הרבה זמן ולפעמים הדקות האלו קבעו את גורלם של הזקוקים להצלה בגיל 17 הוא החליט שכאן המקום שלו כאזרח לשנות את המציאות. עם ידע הבסיסי של כל אחד מאתנו בעזרה ראשונה אפשר להציל חיים, בכל רגע נתון יכול חלילה אדם בסביבתנו לאבד הכרה, אם נדע כמה כללים בסיסיים בעזרה ראשונה נוכל להציל חיים והרבה לפני הגעת האמבולנס.

מידע ליצירת קשר
טלפון סלולארי: 025002020
שלוחה: 400
דוא"ל: info@1221.org.il

אלי החל את דרכו בתחום הצלת חיים כבר בנערותו, בשנת 1978 היה אלי עד לפיגוע בקו 12 בירושלים,אלי ראה בתור ילד איך אנשים שעפו מאוטובוס בוער צועקים לעזרה ומחכים זמן רב לעזרה. בגיל 15 אני החל להתנדב באמבולנס בירושלים וראה בתור נער איך אנשים שזקוקים להצלה מיידית מחכים הרבה זמן ולפעמים הדקות האלו קבעו את גורלם של הזקוקים להצלה בגיל 17 הוא החליט שכאן המקום שלו כאזרח לשנות את המציאות. עם ידע הבסיסי של כל אחד מאתנו בעזרה ראשונה אפשר להציל חיים, בכל רגע נתון יכול חלילה אדם בסביבתנו לאבד הכרה, אם נדע כמה כללים בסיסיים בעזרה ראשונה נוכל להציל חיים והרבה לפני הגעת האמבולנס.

כמה שנים לאחר הפיגוע המזעזע כשהגיע לגיל 15 הוא החל יחד עם עוד כמה חברים ללמוד קורס עזרה ראשונה, והתנדב במערך כוחות ההתנדבות בישראל באמבולנס, ובשנת 1989 ביחד עם עוד חברים פתחו את. ארגון הצלה בירושלים שהרעיון היה להגיע מתוך הקהילה לאותו אדם הזקוק לחמצן או לטיפול מיידי מציל חיים במקום לחכות דקות ארוכות לאמבולנס ולפעמים הנזק לרקמות ולמוח הוא. בלתי הפיך וחלילה אף גורם למוות. בשנת 2006 איחד אלי את ארגוני ההצלה הוולונטריים והעצמאיים שקמו בישראל והקים את "איחוד הצלה" המונה היום מעל 2000 מתנדבים בכל נקודת ישוב בישראל.

בזכות מערך זה ובזכות הטכנולוגיה ומערך האופנועים (אופנולנסים) ירד זמן ההמתנה לעזרה ראשונה מיידית לממוצע של 3 דקות בישראל.  

אלי הפך עם השנים למומחה בהקמת ארגוני מתנדבים להצלת חיים והוא מוזמן לפורומים מכובדים בעולם כדי לספר וללמד את אופן הקמת מערך החירום בראשו הוא עומד על מנת לאפשר לגופים כאלו לקום במדינות נוספות בעולם.

בשנת 2010 קיבל אלי פרס היזם החברתי של השנה מהפורום הכלכלי העולמי בדאבוס על הפיתוח הטכנולוגי הייחודי (ה LifeCompass) בשרות הצלת חיים של איחוד הצלה

בשנת 2011 קיבל אלי את אות נשיא המדינה למתנדבים על פועלו בהקמת ארגון "איחוד הצלה" ע"י נשיא המדינה שמעון פרס במעמד כ 1000 איש בבית הנשיא בירושלים.

בשנת 2012 קיבל אלי ממלכת ירדן רניה את התואר המכובד "מנהיג צעיר עולמי" YGL שניתן ליזמים צעירים לקידום האנושות, הפרס ניתן בפורום הכלכלי העולמי בדאבוס.

ב 2013 נתן אלי הרצאה בוושינגטון על איחוד הצלה בתוכנית TEDMED המפורסמת ועלה לבמה כשהוא נוסע על אופנולנס. ההרצאה שודרה בשידור ישיר ב76 מדינות.

אלי נשוי ואב לחמישה ילדים ומתגורר בירושלים. 

זאב קשש - יו"ר

זאב קשש (40) מכהן כיו"ר הארגון מיום הקמתו באוגוסט 2006, בהכשרתו משמש זאב כחובש רפואת חירום ונהג אמבולנס החל משנת 1999 וכמתנדב בארגון "הצלה".

מידע ליצירת קשר
טלפון סלולארי: 025002020
שלוחה: 301
דוא"ל: kashash@1221.org.il

מאז נכנס לתפקידו כיו"ר, הארגון גדל והתרחב לארגון כלל ארצי וכלל מגזרי והכניס לפעילות מבצעית מערכות מחשוב מתקדמות להצלת חיים, הארגון פועל עם מערך אגפים מקצועיים, הן בתחום הרפואי, הן בתחום המבצעי והן בתחום הארגוני והלוגיסטי

משה טייטלבוים - מנכ"ל

במהלך שירותו בצה"ל החל להתנדב במסגרות מצילות חיים, במהלך השנים כיהן בתפקידי ניהול רבים כולל עבודת דירקטוריון והנהלת חברות בישראל ובחו"ל, משנת 2006 כיהן טייטלבוים כראש סניף 'איחוד הצלה' בבית שמש. בשנת 2014, מונה לתפקיד מנכ"ל 'איחוד הצלה'

מידע ליצירת קשר
טלפון סלולארי: 025002020
שלוחה: 302
דוא"ל: moshet@1221.org.il

טייטלבוים, תושב בית שמש, שירת כמש"ק חינוך בצה"ל, במסגרתו החל להתנדב במסגרות מצילות חיים כחובש וכנהג אמבולנס, בשנת 2003 הקים ישיבה גבוהה ומצליחה לנוער עולה, הכוללת מתן מענה רחב לצרכי נוער עולה הן בפן הפיזי והן הרוחני, משנת 2006 כיהן טייטלבוים כראש סניף 'איחוד הצלה' בבית שמש.

במהלך השנים כיהן בתפקידי ניהול רבים ורכש ניסיון הכולל היכרות מעמיקה עם עבודת דירקטוריון והנהלת חברות בישראל ובחו"ל, כולל גיבוש אסטרטגיה והתווית מדיניות, בחינת דוחות כספיים, תקציבים ועבודה מול דרגים מקצועיים.

במהלך עבודתו במשך השנים, קידם טייטלבוים פיתוח ארגוני, תכניות אסטרטגיות ותכניות עבודה רב שנתיות תוך כדי שימוש במערכות תומכות החלטות ניהוליות מורכבות. פעילותו המקצועית כללה הכנת תקציבים שנתיים ורב שנתיים בעלי מחזורי פעילות גבוהים, מעקב ובקרה תקופתית כולל רווח, התקשרות, מכירות, תזרים, משאבי אנוש.

בשנת 2014, מונה לתפקיד מנכ"ל 'איחוד הצלה'. במסגרת תפקידו, פועל טייטלבוים ללא לאות לביסוס הארגון כמוביל בתחום החירום, בפיתוחו ובניהולו של מטה החירום הארצי, מרכז השליטה והמידע של 'איחוד הצלה' בירושלים.

במהלך השנים מצטייר טייטלבוים כמוביל שינוי ופיתוח במערך הרפואה בישראל, בין היתר בזכות הצלחתו בניהול הארגון וקביעת רף גבוה לכלל ארגוני החירום בישראל.

אלי פולק - ממייסדי הארגון

מידע ליצירת קשר
טלפון סלולארי: 025002020
שלוחה: 401
דוא"ל: info@1221.org.il

אליעזר היימן - סמנכ"ל תפעול

מידע ליצירת קשר
טלפון סלולארי: 025002020
שלוחה: 304
דוא"ל: Hyman@1221.org.il

דובי מייזל - מנהל מבצעים בינלאומיים ממייסדי הארגון

מידע ליצירת קשר
טלפון סלולארי: 025002020
שלוחה: 402
דוא"ל: Dov@israelrescue.org

דובי מייזל הינו סמנכ"ל ישראלייף, מנהל מבצעים בינלאומיים ממייסדי איחוד הצלה.

דובי פראמדיק בהכשרתו, התמחה בניהול אסונות במגוון מתארים ובמסגרת זו ניהל משלחות סיוע רפואי לאיזורים מוכי אסון כגון האיטי יפן ונפאל.

היה שותף להקמת ארגון איחוד הצלה בארץ ופיתח טכנולוגיות פורצות דרך בתחום המענה המיידי למקרי חירום ועיצוב תפיסות הפעלה בחירום ובשגרה ברמה הקהילתית עירונית וברמה הלאומית והבינלאומית.

תפיסות הפעלה וטכנולוגיות אלו מאומצות ומוטמעות ע"י מדינות רבות וגורמות לשינוי דרמטי בעולם שירותי החירום.

אלון בסקר - מנהל אגף רפואה

מידע ליצירת קשר
טלפון סלולארי: 025002020
שלוחה: 280
דוא"ל: refuah@1221.co.il

לאלון רקע וניסיון עשיר מעל 30 שנה בתחום רפואת החירום.

לאחר קריירה עשירה ברפואת חירום, אלון היה מדריך ראשי בקורסי הפראמדיקים במשך עשור, היה סגן מנהל מחלקת ההדרכה, ניהל את המכללה הבינלאומית, כתב חמישה ספרי הדרכה, ניהול פרוייקטים רבים בתחום פיתוח ההדרכה וההדרכה, אלון הגיע לאיחוד הצלה והחל בניהול צוות אגף הרפואה – קביעת הנהלים הרפואיים, קביעת הסטנדרטיים הרפואיים וניתוב הדרך המקצועית של הארגון לקראת העתיד. 

דוד קריספיל - מנהל אגף מבצעים וטכנולוגיות

דוד קריספיל החל את תפקידו באיחוד הצלה כמוקדן ובהמשך כקצין משמרת במוקד הארצי של איחוד הצלה, לאחר כשנה עם קבלת אחריות על מספר מערכות ממוחשבות במוקד הארצי ובארגון ועם התרחבות הארגון, מונה לתפקיד מנהל מערכות מידע של איחוד הצלה. כעת משמש כמנהל אגף מבצעים וטכנולוגיות.

מידע ליצירת קשר
טלפון סלולארי: 025002020
שלוחה: 240
דוא"ל: DvidK@1221.org.il

דוד קריספיל משמש כמנהל אגף מבצעים וטכנולוגיות,

את דרכו המקצועית החל בהתנדבות במד"א, בצה"ל שירת כלוחם ביחידת "עורב צנחנים", לאחר מכן כחוג"ד ומפקד מתחם הרפואה של היחידה.

בתפקידו באיחוד הצלה הוא אמון על ניהול המערכות הממוחשבות המוקד הארצי והארגון: מערכת ה LifeCompass, תוכנת "חמ"ל איחוד הצלה", מערכת לשליחת הודעות סמס, ניהול אתר האינטרנט, ניהול ערוץ הyoutube, ומערכות לניהול כספים ומתנדבים.