אגף מערכות מידעEZ-CPR אפליקציית הדרכת החייאה והזעקת כוחות רפואיים

אירוע טראומתי בעברו של בני צבירן ומפגש אקראי עם אלי ביר, נשיא ומייסד 'איחוד הצלה', הוביל ליצירת האפליקציה EZ CPR, שיכולה להציל חיים בזמן אמת. " עשינו הרבה על מנת להנגיש את נושא ההחייאה. הזמן הוא קריטי ויקר וככל שיותר אנשים יוכלו לדעת מה לעשות – יותר אנשים ינצלו"

EZ-CPR אפליקציית הדרכת החייאה והזעקת כוחות רפואיים

 

 

 

"איחוד הצלה" וחברת ESC BAZ השיקו את האפליקציה החדשה -  EZ CPR, שמה. האפליקציה מציעה למשתמשים הדרכה לביצוע החייאה בזמן אמת וחיבור ישיר למוקד רפואת החירום של "איחוד הצלה". האפליקציה זמינה למשתמשי אנדרואיד ואייפון והורדתה אינה כרוכה בתשלום. שירותי מוקד רפואת החירום של 'איחוד הצלה' וקבלת טיפול ממתנדבי הארגון ניתנים בחינם. 

 
אפליקציית הדרכת החייאה והזנקת כוחות רפואיים

השימוש באפליקציה נוח ובהיר. לחיצה אחת מאפשרת קבלת הוראות ברורות לגבי ביצוע החייאה בזמן אמת, כפתור נוסף מקשר עם מוקד חירום שמגיב בתוך דקות ספורות. מוקדן מנחה את המשתמש כיצד לפעול וכיצד לבצע החייאה עד להגעת כוחות רפואת חירום למקום. בנוסף, למוקדן ישנה אפשרות באמצעות האפליקציה לזהות את המיקום המדויק בו נמצא האדם שזקוק לעזרה ואת מספר הטלפון של המשתמש. במידת הצורך, המוקדן יזניק למקום את מתנדבי 'איחוד הצלה' ואמבולנס שיפנה את החולה לבית החולים. במקרים בהם אין קליטה סלולרית במקום, משתמשי האפליקציה יכולים להיעזר ואף להמשיך ולקבל הנחיות מהאפליקציה כיצד לבצע את ההחייאה, היכן וכיצד צריך להניח את הידיים. האפליקציה אפילו סופרת את קצב ביצוע העיסוי.  כמו כן, האפליקציה מנחה כיצד להשתמש במכשיר דפיברילטור במידה והוא מצוי במקום. ניתן גם לתרגל החייאה באמצעות האפליקציה בזמן פנוי.

 

לינק להורדה לסמרטפון

לינק להורדה עבור מכשירי אנדרואיד לינק להורדה עבור מכשירי אייפון

 

כתבות על האפליקציה 

כתבה מתוך אתר mako

כתבה מתוך אתר mako

כתבה מתוך אתר ישראל היום

כתבה מתוך אתר ישראל היום